Zakłady browarnicze Švyturys-Utenos Alus w Ucianie

Zakłady browarnicze Švyturys-Utenos Alus w Ucianie

W zakładzie browarniczym Švyturys-Utenos Alus w Ucianie na Litwie zainstalowano 81 szt opraw LED SAULA LED LN, 341 szt ELUMA LOW BAY LED ZL oraz 68 szt SKY PANEL LED.

Švyturys-Utenos Alus jest wiodącą firmą w branży napojów w Litwie. Składa się z dwóch największych browarów na Litwie - Švyturys w Kłajpedzie i Utenos Alus w Ucianie.

W 1999 r. Większość udziałów w dwóch wiodących browarach Litwy została kupiona przez Carlsberg A / S, który jest czwartym co do wielkości producentem piwa na świecie. W 2001 r. Browary Švyturys i Utenos Alus zostały połączone w Švyturys-Utenos Alus, które w 2008 r. Stało się częścią grupy Carlsberg.

Švyturys-Utenos Alus produkuje piwo, koktajle z piwa, cydr, koktajle alkoholowe, napoje bezalkoholowe, wodę pitną i kuwadę. W 2014 roku firma sprzedała ponad 185 milionów litrów piwa. Švyturys-Utenos Alus eksportuje także napoje na całym świecie - do prawie 30 krajów na całym świecie.

Misją Švyturys-Utenos Alus jest umożliwienie ludziom korzystania z najlepszych napojów. Jest to łatwy cel osiągalny dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które pozwala wytwarzać najwyższej jakości piwo, wykorzystując wyłącznie naturalne składniki, stosując tradycyjne technologie zaparzania i fermentacji oraz dążenie do perfekcji na każdym kroku.

Klient: UAB "Švyturys-Utenos Alus".
Data instalacji: 09-10 / 2016.

Więcej informacji o kliencie znajdą Państwo TUTAJ.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code