O Nas

Jesteśmy firmą wywodzącą się z branży przemysłowej. Współpracując z wieloma zakładami produkcyjnymi spotkaliśmy się z problemami dotyczącymi oświetlenia magazynów oraz hal produkcyjnych. Chcąc znaleźć najlepsze rozwiązanie dokonaliśmy szerokiej analizy potrzeb rynku, aby sprostać oczekiwaniom, zarówno obecnych jak i przyszłych klientów. Celem było znalezienie uznanego partnera gotowego stworzyć odpowiednie rozwiązania w dziedzinie oświetlenia przemysłowego dla polskiego rynku.

Rozwiązania takie oferuje litewska firma Elektros Taupymo Sprendimai, wytwarzająca produkty pod marką ECOLIGHT, której przedstawicielem jesteśmy od początku 2013 roku.

Oprawy tej marki są w pełni przystosowane do użytku w różnego rodzaju obiektach, zarówno przemysłowych, handlowych jak i usługowych. Zapewniają inteligentne, nowoczesne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw.
 

Produkcja

Fabryka oświetlenia ECOLIGHT, zlokalizowana na Litwie, rozpoczęła produkcję w 2009 roku. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, których głównym zadaniem jest tworzenie energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych. Produkuje inteligentne oprawy do przemysłu, magazynów oraz obiektów handlowych. Około 70% produkcji jest przeznaczona na eksport.

 

Ecolight Team 2016