O Nas

 

Jesteśmy firmą wywodzącą się z branży przemysłowej. Współpracując z wieloma zakładami produkcyjnymi spotkaliśmy się z problemami dotyczącymi oświetlenia magazynów oraz hal produkcyjnych. Chcąc znaleźć najlepsze rozwiązanie dokonaliśmy szerokiej analizy potrzeb rynku, aby sprostać oczekiwaniom, zarówno obecnych jak i przyszłych klientów. Celem było znalezienie uznanego partnera gotowego stworzyć odpowiednie rozwiązania w dziedzinie oświetlenia przemysłowego dla polskiego rynku.

Rozwiązania takie oferuje litewska firma Elektros Taupymo Sprendimai, wytwarzająca produkty pod marką ECOLIGHT, której przedstawicielem jesteśmy od początku 2013 roku.

 

O ECOLIGHT

   

Przełom w branży

ECOLIGHT to szybko rozwijająca się firma, która chce zrewolucjonizować światową branżę oświetlenia LED. Jako oficjalny partner SIGNIFY (dawniej Philips Lighting), ECOLIGHT wykorzystuje najnowocześniejsze technologie oświetleniowe do tworzenia ultra wydajnych, a jednocześnie niedrogich opraw oświetleniowych. Nasz unikalny model biznesowy i produkcyjny zawarty jest w sloganie naszej marki: No Nonsense. Just Raw Efficiency.

  

Specjalizacja

Główną specjalizacją ECOLIGHT jest produkcja wytrzymałych opraw LED dla fabryk i magazynów. Nasze systemy oświetlenia przemysłowego są doskonale wyważone, aby osiągnąć doskonałe wyniki w zakresie oszczędności energii, jednocześnie tworząc zdrowe i wydajne środowisko pracy. Ponadto gama produktów ECOLIGHT obejmuje specjalne modele dla przemysłu spożywczego, modele do środowisk agresywnych chemicznie, oprawy wandaloodporne oraz oprawy przystosowane do ekstremalnych temperatur. W ciągu ostatnich kilku lat ECOLIGHT rozszerzył swoją działalność na inne segmenty, w tym oświetlenie uliczne, inteligentne słoneczne oświetlenie uliczne, oświetlenie biurowe i oświetlenie szkolne ukierunkowane na człowieka.

  

Globalny zasięg

Produkty ECOLIGHT z certyfikatem ENEC są sprzedawane w ponad dwudziestu krajach na całym świecie. Kluczowe rynki to Niemcy, Słowenia, Polska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Czechy, Łotwa, Dania, Jordania, Arabia Saudyjska, Irlandia i Włochy. Produkty są dystrybuowane za pośrednictwem sieci wyłącznych i wiarygodnych partnerów krajowych.

 

 Społeczna odpowiedzialność

Od 2011 roku ECOLIGHT działa jako przedsiębiorstwo społeczne. Fabryka firmy znajduje się w Linksmakalnis na Litwie, gdzie ponad sześćdziesiąt procent wszystkich pracowników to osoby z różnymi stopniami niepełnosprawności. Odpowiedzialność społeczna nie polega jednak na zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, ale na wzmacnianiu ich pozycji. W 2018 roku nasze wysiłki w tym obszarze zostały docenione nagrodą dla najbardziej odpowiedzialnego społecznie przedsiębiorstwa w regionie.

  

ECOLIGHT to firma posiadająca certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 i ISO 50001.

  

  

NASZA MISJA I FILOZOFIA

Mamy wykonać wysokiej jakości oświetlenie przemysłowe. Wierzymy w proste i niezawodne rozwiązania. Uważamy, że nasze produkty powinny się opłacać, ponieważ są bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Wierzymy w głęboką współpracę między pracownikami firmy na każdym poziomie, która pozwala nam zachowywać się w sposób, którego inni nie mogą. Nie zadowalamy się niczym innym niż najlepszą możliwą pracą, jaką możemy wykonać, i mamy uczciwość wobec siebie, aby przyznać się, że się mylimy, i mamy odwagę, by się zmienić. Bierzemy społeczną odpowiedzialność za zatrudnianie osób niepełnosprawnych i pomaganie im stać się częścią firmy o wysokim standardzie.