Producent oświetlenia przemysłowego i ulicznego. pl-logo-14907811858.jpg

Wymiana oświetlenia w halach produkcyjnych Black Red White w Biłgoraju, Polska

Wymiana oświetlenia w halach produkcyjnych Black Red White w Biłgoraju, Polska

Ponad 1700 sztuk opraw oświetleniowych SAULA LED LN, LUMINA LED LN, ELUMA LED ZL oraz ECOLINE LED EC zostało zainstalowanych w Black Red White w Biłgoraju. Bardzo się cieszymy, że po raz drugi mieliśmy możliwość zrealizować projekt z tym klientem. W 2018 roku dostarczyliśmy oświetlenie do obiektów BRW w Ożarowie Mazowieckim oraz Biłgoraju.

Black Red White to czołowy producent mebli w Polsce, założony w Chmielku w 1991 roku. Siedziba firmy znajduje się w Biłgoraju. Black Red White S.A. to największy polski producent tradycyjnych i nowych systemów meblowych, mebli domowych i biurowych oraz okuć tapicerowanych z płyt meblowych, MDF i litego drewna. BRW S.A. to organizacja składająca się z 17 zakładów produkcyjnych zatrudniających ponad 6000 osób.

Łączna produkcja przekraczająca 180.000.000 m2 płyt meblowych rocznie, sprzedaż hurtowa ponad 7.000.000 szaf rocznie oraz ponad 800 modeli mebli stawia BRW S.A. w pierwszej dziesiątce tego typu fabryk na świecie. Produkcja na dużą skalę obniża koszty i pozwala oferować bardzo niskie ceny.

Firma posiada oddziały w Polsce, Słowacji, Ukrainie i za granicą (Stany Zjednoczone, Kanada).

 
Data instalacji: IV Kwartał 2019 - I Kwartał 2020.
Projekt zrealizowany przez naszego polskiego partnera - INS Lighting.

Więcej informacji o Black Red White TUTAJ.

Poniżej przykładowe zdjęcia z przed oraz po modernizacji.

Kategorie

Popularne Artykuły

Ostatnie Artykuły

Blog Search

Archiwum Bloga