Producent oświetlenia przemysłowego i ulicznego. pl-logo-14907811858.jpg

ECOLIGHT otwiera część swojego laboratorium oświetleniowego - goniometr oraz ciemnię

ECOLIGHT otwiera część swojego laboratorium oświetleniowego - goniometr oraz ciemnię

ECOLIGHT z dumą informuje, że z sukcesem otworzyliśmy część naszego nowego Laboratorium - goniometr i ciemnię. Ta inwestycja zapewnia firmie ECOLIGHT i jej klientom dostęp do zaawansowanego goniometru oraz do laboratorium, który umożliwia pomiar fotometryczny opraw wyprodukowanych w fabryce. Sprzęt pochodzi od wieloletniego partnera w zakresie testów fotometrycznych - SSL Resource Oy (Finlandia).

„Do tego zmierzaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, jest to kamień milowy w naszym rozwoju jako firmy produkującej oświetlenie, z czego wszyscy możemy być dumni. Goniometr i ciemnia to tylko część naszych ambitnych planów otwarcia pełnowymiarowego laboratorium w 2021 roku. Oprócz pomiarów fotometrycznych Laboratorium będzie mogło wykonywać testy IP, IK, termiczne, solne, EMI / EMC i inne. Naszym celem jest posiadanie laboratorium zgodnego z ISO / IEC 17025, które będzie w stanie świadczyć usługi dla naszej fabryki, klientów i partnerów ”- mówi Tomas Pukas.

Specyfikacja goniometru:
SSL LUMI 180; 2-osiowy goniometr typu C maksimum dla m = 20kg, średnica = 170cm, t = 55cm; Spektrometr (FWHM <5nm, 380-780nm); Narzędzie do pomiaru migotania (flickering); Obrazująca kamera luminancji z pomiarami UGR; Korekta pozycji spalania dla pomiaru typu C w celu spełnienia normy CIE S025.

Dokładność: <0,006 ° / <0,1 ° (osie C i g)

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących pomiarów fotometrycznych, skontaktuj się z info@ecolight.lt, info@inslighting.pl lub telefonicznie +48 58 341 341 9.

 

Gonio lab

Gonio lab

Gonio lab

Kategorie

Popularne Artykuły

Ostatnie Artykuły

Blog Search

Archiwum Bloga