Producent oświetlenia przemysłowego i ulicznego. pl-logo-14907811858.jpg

FN NANO® COATINGS + LINAS OFFICE LO VIS+UVA = SKUTECZNA WALKA Z WIRUSAMI

FN NANO® COATINGS + LINAS OFFICE LO VIS+UVA = SKUTECZNA WALKA Z WIRUSAMI

Jeszcze na długo przed wybuchem pandemii COVID-19 wspólnie z naszym czeskim partnerem NBB Bohemia,  rozpoczęliśmy prace nad wyjątkową oprawą oświetleniową LINAS OFFICE LED LO VIS + UVA, która jest przeznaczona do aktywacji powłok fotokatalitycznych FN NANO®. Teraz z przyjemnością prezentujemy ten produkt w odpowiednim czasie, gdy zapotrzebowanie na tego typu produkty jest bardzo duże. 

Różnica w stosunku do głównej konkurencji na rynku oferującej produkty UVC Światło UVA stanowi niewielki ułamek normalnego światła dziennego i jest absolutnie nieszkodliwe dla ludzi. Aktywnym składnikiem powłoki fotokatalitycznej FN NANO® jest dwutlenek tytanu (TiO2), który jest również całkowicie obojętny i dobrze znany ze swojej kompatybilności z ludźmi.

LINAS VIS+UVA

Powłoki fotokatalityczne FN NANO® nakładane na sufity i ściany za pomocą miękkiego światła UVA eliminują koronawirusy 2019-nCoV w powietrzu i na powierzchniach. Popularność nanopowłok wzrosła dramatycznie podczas epidemii SAR 2002-2003 jako skutecznego niechemicznego mechanizmu odpierania wirusów.TIO2 explanation

Lampa LINAS OFFICE VIS + UVA o długości fali 365nm służy do aktywacji powłok FN NANO® w celu zastąpienia UVA, które pochodzi ze światła słonecznego w zastosowaniach wewnętrznych. Obecnie wielofunkcyjne powłoki FN NANO® są stosowane w szpitalach, na lotniskach, w miejscach publicznych, domach, restauracjach, szkołach i nie tylko.

FN Nano range

Więcej informacji na temat FN NANO® można znaleźć pod adresem www.fn-nano.com

2 Related products:

7 Comments

  • Avatar
    Davie Locksmith
    Sep 13, 2021

    Very interesting subject, appreciate it for putting up. More Info At: Davie Locksmith

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Kategorie

Popularne Artykuły

Ostatnie Artykuły

Blog Search

Archiwum Bloga